ÚvodO spoločnostiPredstavenie spoločnosti

Predstavenie spoločnosti PROFI-CO, s.r.o.

Spoločnosť PROFI-CO spol. s.r.o. je popredným poskytovateľom služieb v oblasti inštalácie a predaja aktívnych telekomunikačných riešení pre prenos dát, hlasu a obrazu. V tejto oblasti pracujeme ako systémový dodávateľ kábelážnych slaboprúdových systémov a telefónnych digitálnych ústrední a ako garant vyšších informačných a telekomunikačných celkov.

Našim zákazníkom prinášame širokú paletu kvalitnej kancelárskej techniky najmä faxových zariadení, kopírovacích zariadení, tlačiarní a najmodernejších koncových zariadení svetových značiek (Panasonic, Siemens, Nortel, Ericsson) pre komplexné vybavenie kancelárií. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme oblasti budovania počítačových sietí typu LAN a WAN, Wireless, zabezpečovacím systémom a monitorovacím systémom.

Zákazník u nás získa okrem špičkových komunikačných zariadení aj komplexný balík služieb t. j. dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis, technickú podporu a poradenstvo. Samozrejmosťou je pomoc pri určovaní potrieb, projektovaní a realizácií najmodernejších digitálnych telekomunikačných systémov.

Naša spoločnosť je aj autorizovaným servisným strediskom pre telekomunikačné produkty spoločnosti Panasonic, čo je zárukou kvality a spoľahlivosti nami poskytovaných servisných služieb.

Naša ponuka je postavená na princípe: „Špičková technológia za priaznivú cenu". Nami dodávané komponenty sú certifikované renomovanými laboratóriami a sú testované príslušnou meracou a diagnostickou technikou. Spoluprácou s renomovanými zahraničnými výrobcami sme získali nenahraditeľné skúsenosti, ktoré využívame pri poskytovaní služieb našim zákazníkom na základe ich požiadaviek podľa všeobecne platných medzinárodných noriem.